MojAndroid

Samsung každoročne uvádza dve vlajkové lode – každú pre jeden polrok. Tento rok sme sa dočkali už Samsungu Galaxy S5 a v druhej polovici roka môžeme očakávať aj ďalšie funkciami nabité zariadenie – Samsung Galaxy Note 4. Obľúbený tabletofón príde na trh so špičkovou výbavou,  – ktorú nám vďaka úniku dát priblížil zahraničný portál SamMobile. Základom bude veľký displej. Ten bude mať 5,7 – 6″ uhlopriečku a QHD rozlíšenie 2560 x 1440 pixelov. Vyrobený bude samozrejme technológiou SuperAMOLED, pričom displej prinesie novinku zvanú UV filter. Tá umožní lepšiu správu jasu, zobrazenie údajov tak, aby ste ich videli aj na priamom Slnku a možno aj upozornenie na spálenie, keď budete ležať na pláži :-)

Samsung Galaxy Note 3

Náš tip
Recenzia | Samsung Galaxy Note 3

Samsung vraj vyrobí dve verzie tohto zariadenia. Jedna bude určená pre Severnú Ameriku, Japonsko, Čínu a Južnú Kóreu, pričom táto ponúkne procesor Snapdragon 805. Druhá verzia bude určená pre zvyšok sveta a ponúkne nový procesor Exynos 5433 s kódovým označením “HelsinkiPro”. Hoci sa nám táto informácia zdá byť nepravdepodobnou, nakoľko sa aj v Európe a na Slovensku predávajú zariadenia Note s procesorom Snapdragon, možno Samsung zmenil politiku a tento rok prinesie do našich končín Exynos procesory. Zaujímavou je ešte informácia o 16 Mpix fotoaparáte, ktorý vyrobí Sony a bude podporovať optickú stabilizáciu. Ďalšie informácie ešte nie sú známe, no čoskoro sa o tomto zariadení určite dozvieme viac.

Zdroj: SamMobile

11.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+