MojAndroid

Samsung Galaxy Note 4 je momentálne asi najviac očakávaným Android telefónom, keďže jeho predstavenie je už veľmi blízko – malo by k nemu dôjsť 3. septembra na výstave IFA v Berlíne. Prirodzene, objavili sa isté úniky informácií o tomto telefóne, v ktorých sa spomína napríklad jeho 16 MPix fotoaparát, procesor či snímač odtlačkov prstov. Treba však uznať, že Samsung si nový tabletofón stráži vcelku dobre a o jeho konštrukčnom prevedení či dizajne vieme len veľmi málo (a aj dôveryhodnosť tých pár „uniknutých“ fotografií je sporná).

Teraz sa objavil nový obrázok Galaxy Note 4, ktorý má zobrazovať toto zariadenie na plagáte určenom práve na výstavu IFA. Obrázok je rozmazaný a príliš veľa na ňom nevidíme, dá sa však z neho vyčítať, že Samsung si dal záležať na tenkých okrajoch okolo displeja, čo by sa malo priaznivo prejaviť na veľkosti telefónu. Ďalším detailom, ktorý ale nie je prekvapením, je QHD rozlíšenie Note 4.

Samsung-Galaxy-Note-4-leaks-alleged-IFA-poster-shows-up-UAProf-reveals-more-details

Aj túto fotografiu však treba brať s rezervou, keďže môže ísť o podvrh. Ak vás zaujíma, čo sa zatiaľ vie či šušká o Galaxy Note 4, kliknite si na odkaz, na ktorý odkazuje náš TIP. No a samozrejme, nezabudnite nás sledovať 3. septembra, o predstavení Galaxy Note 4 vás budeme ihneď informovať.

Náš tip
Všetko o Samsungu Galaxy Note 4

Zdroj: phonearena.com

1.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+