MojAndroid

Samsung dnes predstavil nové flipové púzdro so zabudovanými LED diódami. Určené je pre tabletofón Samsung Galaxy Note 4 a jeho výhodou je, že dokáže používateľa okamžite informovať o aktuálnom čase, či zobraziť mu dôležité notifikácie. Dostupný je v tmavošedom, zlatom a vínovom prevedení. Originálne LED flipové puzdro s vreckom značky Samsung pre GALAXY Note 4 bude na slovenskom trhu k dispozícii v tmavošedom, zlatom a vínovom prevedení za 59,90 € s DPH.

Najnovšie LED flipové puzdro s vreckom určené pre Samsung GALAXY Note 4 je totiž vybavené celkovo 119 LED diódami rozmiestnenými do 7 riadkov. Prostredníctvom dômyselných svetelných obrazcov je tak jeho majiteľ okamžite a zároveň diskrétne informovaný napríklad o prichádzajúcom hovore alebo správe bez toho, aby musel kontrolovať displej telefónu. Diódy zobrazujú tiež aktuálny čas, stav batérie, hlasitosť, budík, hudobný prehrávač a upozornenie na zmeškaný hovor.

LED flipové puzdro s vreckom spoločnosti Samsung sa nasadzuje namiesto zadného krytu GALAXY Note 4, čím dochádza k prepojeniu s telefónom. Displej smartfónu tak môže zostať vypnutý a používateľ bude napriek tomu stále v kontakte so svojím okolím. Pri otvorení puzdra sa telefón automaticky zapne a naopak vypne po jeho zatvorení. K ďalším veľmi praktickým vlastnostiam LED flipového puzdra patrí vnútorné vrecko napríklad pre uloženie vizitky či platobnej karty.

LED puzdro-12

Technológiu LED flipového puzdra s vreckom z dielne spoločnosti Samsung podčiarkuje luxusné spracovanie. Povrch z materiálu pripomínajúceho kožu je odolný a príjemný na dotyk. Dizajn dotiahnutý do najmenšieho detailu sa vyznačuje precízne zarovnanými hranami a elegantným prešívaním po okrajoch.

Zdroj: tlačová správa

13.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+