MojAndroid

Samsung so svojím najnovším tabletofónom uviedol aj niekoľko nových verzii vlastných aplikácií, ktoré sú priamou súčasťou nadstavby TouchWiz. Hoci novinka sa v obchodoch ešte nepredáva a na slovenský trh má prísť až v priebehu októbra, niektoré z týchto aplikácií si môžete stiahnuť a nainštalovať už teraz. Vďačíme za to členovi fóra XDA Developers, ktorému sa ich podarilo získať a sprístupniť širokej verejnosti.

Aplikácie z Note 4 pravdepodobne nebudú správne fungovať na všetkých zariadeniach s Androidom. Ich inštaláciu preto odporúčame predovšetkým na zariadeniach od spoločnosti Samsung, no ich funkčnosť nie je vylúčená ani na iných smartfónoch a tabletoch. My v redakcii sme konkrétne otestovali niektoré aplikácie na Xiaomi Mi4, a hoci sme sa stretli s občasnými pádmi, fungovali v celku spoľahlivo. Jednotlivé APK s aplikáciami si môžete stiahnuť pomocou odkazov, ktoré uvádzame nižšie. Inštalácia sa robí ako pri bežných APK súboroch – nezabudnite ju ale povoliť v nastaveniach zabezpečenia.

APK: 

Zdroj: XDA 

22.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+