MojAndroid

O novinkách Samsung Galaxy Gear a Galaxy Note 3 vieme už všetky podstatne údaje. Jedinou nezodpovedanou otázkou ostáva, za akú cenu sa budú predávať u nás na Slovensku. Aspoň približnú predstavu nám však dávajú cenovky týchto zariadení vo Veľkej Británii. Tu by sa mala cena pohybovať na úrovni 649 libier pri odblokovanej verzii Galaxy Note 3 a 299 libier pri hodinkách Galaxy Gear. Ak by sme to prepočítali na eurá, tak cena je pomerne vysoká a je na úrovni 790 a 360 eur. Či sa budú za takto vysokú cenu predávať aj u nás, zisťujeme.

Samsung-Galaxy-Note3-IFA2013-26

Pri zariadeniach, ktoré prichádzajú na trh je však zvykom cenu trochu nadsadiť a krátko potom ju znížiť na prijateľnejšiu a možno aj konkurencieschopnejšiu cenu. Samsung však predstavil Galaxy Note 3, ktorý momentálne dominuje vo sfére tabletofónov a svojim hardvérovým vybavením sa mu nevyrovná asi žiadne zariadenie dostupné na trhu. Svoju dominanciu potvrdzuje najmä veľkým 5,7 palcovým Full HD displejom s podporou stylusov, výkonným štvorjadrovým procesorom taktovaným na 2,3GHz, 3GB RAM, veľkou 3200 mAh batériou, ale aj pokročilou softvérovou výbavou.

Náš tip
Samsung predstavil Galaxy Note 3

Náš tip
Samsung predstavil inteligentné hodiny Galaxy Gear 

10.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+