MojAndroid

Nová generácia tabletofónu Samsung Galaxy Note II, priniesla nepochybne niekoľko zaujímavých vylepšení. Okrem výkonnejšieho procesora a 2GB RAM to je aj väčší a kvalitnejší displej s podporou stylusov S Pen. Ten je samozrejme priamou súčasťou zariadenia a nájdete ho v jeho spodnej časti. Samsung za účelom maximálneho využitia potenciálu stylusu, upravil aj funkcie operačného systému Android 4.1 Jelly Bean. Ten má vlastnú používateľskú nadstavbu a veľké množstvo aplikácií určených práve pre prácu s perom. Samsung nedávno dokonca predstavil pero S Pen s konektivitou Bluetooth, pomocou ktorého je možné uskutočňovať aj volania.

Čo všetko dokážete so stylusom S Pen na Galaxy Note II môžete vidieť aj na videu nižšie. Umelec Gérémy Arène všetkým ukázal jeho tvorbu práve na tomto zariadení. V priebehu dvoch hodín a tridsiatich minút kreslenia v aplikácii SketchBook Mobile vytvoril obraz hodný obdivu. Nakresliť niečo podobné na takomto mobilnom zariadení asi nedokáže ktokoľvek.

Ďalší výtvor umelca:

Samsung Galaxy Note II

Android 4.1 (Jelly Bean)5,5"
1,66 GHz 4-jadrový Exynos720x1280
2 GB8MPx
16/32/64 GBFullHD, 1080p@30fps

MojAndroid.sk TIP

Zdroj: phonAndroid

23.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+