MojAndroid

O tri mesiace v druhej polovici augusta čaká verejnosť predstavenie tohtoročnej generácie smartfónov Samsung Galaxy Note. V posledných 3 mesiacoch boli na internete zverejnené viaceré rendery, ktoré mali ukázať predpokladaný vzľad noviniek. Zároveň sa vyrojili špekulácie, že by mali byť predstavené až 4 varianty Samsungu Galaxy Note 10. Líšiť by sa mali uhlopriečkou displeja, podporou 5G technológie a dokonca by sa mala objaviť verzia s rovným displejom Samsung Galaxy Note 10e. Server Android Police zverejnil dve nové anonymné informácie o tomto modely, ktoré ale budú pre viacerých ľudí skôr sklamaním.

Samsung Galaxy Note 10 by podľa serveru mal byť úplne bez fyzických tlačidiel. To znamená žiadne tlačítka hlasitosti, žiadne power tlačítko a ani tlačítko pre hlasového asistenta Bixby. Miesto nich by mala novinka priniesť kapacitné, na dotyk citlivé okraje. Druhou informáciou je absencia 3,5 mm audio jacku. To znamená, že na tele zákazník nájde len USB-C konektor, ktorý bude slúžiť pre nabíjanie a aj káblové sluchátka cez redukciu. Ďalším riešením pre počúvanie hudby budú Bluetooth slúchadlá. Samozrejme, stále sa jedná o nepotvrdené špekulácie, ktoré sa nemusia naplniť.

Náš tip
Telekom zlacňuje vlajkové lode Samsung Galaxy S10, S10+ a S10e
1.6.2019
Zdroj: PocketNow

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+