MojAndroid

V posledných týždňoch silnejú úniky o chystanej novej generácii radu Samsung Galaxy Note. Na internete sa objavilo viacero aj protichodných informácií, čo by mal Samsung Galaxy Note 10 priniesť, koľko by mal mať verzií a aj ako by mal vyzerať. Teraz sa objavili ďalšie informácie, ktoré server 91Mobiles v spolupráci so známym leakerom @OnLeaks previedol aj do vizuálnej podoby vďaka CAD renderom vrátane videa. Niektoré uniknuté informácie ale majiteľov predošlých modelov nepotešia.

Diera v strede displeja

Na renderoch je vidieť základný model Samsung Galaxy Note 10, ktorý by mal mať displej s uhlopriečkou 6,3″. Ten bude po stranách zahnutý podobne, ako v predošlej generácii. Tak, ako Samsung Galaxy S10, aj Galaxy Note 10 bude mať selfie kameru umiestnenú v diere displeja. Tá ale nebude v pravom hornom rohu ale v strede vrchnej časti displeja. V displeji sa bude nachádzať aj snímač odtlačkov. Power tlačidlo a tlačidlá hlasitosti sa majú nachádzať na ľavej strane. Samostatné tlačidlo pre Bixby asistenta by malo suplovať Power tlačidlo.

Bez 3,5 mm audio jacku

Najväčšou zmenou, ktorá veľa ľudí nepoteší, je ale absencia 3,5 mm audio jacku. Dôvodom môžu byť aj pomerne malé rozmery 162,6 x 77,4 x 7,9 milimetrov. Samozrejmosťou je ale USB-C konektor a vstavaný stylus S-Pen. Na zadnej strane v ľavom hornom rohu sa nachádza fotoaparát s tromi snímačmi vo vertikálnej polohe a LED blesk. Do oficiálneho predstavenia Samsung Galaxy Note 10 a potvrdenia špekulácií zostávajú ešte dva mesiace.

Náš tip
Samsung Galaxy Fold: Stále nevieme dátum začiatku predaja
9.6.2019
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+