MojAndroid

Odolné sklo Gorilla Glass od spoločnosti Corning je vo svete mobilných technológií dobre známe. Svojou vysokou odolnosťou proti poškriabaniu a opotrebovaniu každodenným používaním, sa stalo veľmi obľúbeným nielen u výrobcov, ale najmä u samotných majiteľov zariadení. Možno by ste očakávali, že najnovší Galaxy Nexus od spoločností Google a Samsung bude takýmto sklom disponovať, no podľa viacerých zdrojov vrátane Corningu tomu tak nie je. Galaxy Nexus používa zatiaľ neznámy druh odolného skla, o ktorom nevieme žiadne bližšie informácie – tie sa pravdepodobne dozvieme až po oficiálnom štarte jeho predaja, ktorý je v Európe naplánovaný na 17.november.

Galaxy Nexus je novou vlajkovou loďou Androidu s najnovšou verziou OS verzie 4.0 Ice Cream Sandwich. Všetky známe fakty o ňom ako aj o novom Androide sa dočítate v nasledovných článkoch:

Zdroj: androidcommunity.com

31.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+