MojAndroid

Systémové aktualizácie sú pre mnohých výrobcov stále problémom, no jedno je isté. Ich pravidelnosť neustále rastie. Práve to je možné povedať aj o juhokórejskom gigantovi Samsung, ktorý nezabúda ani na tie lacnejšie modely. Aktualizáciu na verziu používateľskej nadstavby One UI 2.1 teraz získavajú zariadenia Samsung Galaxy M21 a Samsung Galaxy M31.

Na Samsung Galaxy M21 a Galaxy M31 prichádza aktualizácia na One UI 2.1

Modely od Samsungu lacnejšej cenovej kategórie, konkrétnejšie Galaxy M21 a Galaxy M31, práve získali update, prinášajúci novú verziu prostredia One UI. Reč je o nadstavbe One UI 2.1, ktorá prináša predovšetkým zmeny v aplikácii fotoaparátu. Podľa webu GSMArena sú tak realitou funkcie, ako “Single Take”, “Night hyperlapse” či “My Filter”.

samsung galaxy m21 m31 update one ui 2.1 aktualizácia

Firmvérové označenie pre Galaxy M31 činí M315FXXU2ATIB, zatiaľ čo ten zakladanejší model nesie značku M215FXXU2ATI9. Ak je váš dátový balíček obmedzenejší, aktualizáciu by sme vám neodporúčali sťahovať prostredníctvom mobilnej dátovej služby. Jej veľkosť by mala ľahko presahovať 1,2 GB.

Pre obidva mobilné telefóny platí, že update so sebou nesie aj novú bezpečnostnú záplatu, platnú k prvému septembru 2020. Do systému One UI vo verzii 2.1 by mali pribudnúť aj vychytávky, ako “Music Share” a “Quick Share”.

Isté funkcie vraj stále chýbajú

Najnovšie správy však hovoria o skutočnosti, že v prípade Samsungu Galaxy M21 a Galaxy M31 sa tieto vymoženosti v prostredí nenašli. Možno sa ich tak telefóny nedočkajú vôbec, alebo je potrebný ešte kúsok času na ich implementáciu.

Samsung Galaxy M21
Smartfón na obrázku: Samsung Galaxy M21

Keďže sa aktualizácia rozširuje smerom z Indie, nie je jasné povedať, či ju môžeme očakávať aj v našom regióne. Je však veľmi pravdepodobné, že do niekoľkých dní až týždňov sa aj medzi vami nájdu niektorí používatelia spomínaných smartfónov, ktorým vyskočí upozornenie na dostupnosť aktualizácie.

Ak sa vo vašom prípade tak už stalo, budeme radi, ak nám o tom dáte vedieť nižšie v diskusii pod článkom. Prípadná snímka obrazovky by nás vedela potešiť taktiež.

Náš tip
https://www.mojandroid.sk/samsung-galaxy-s20-aktualizacia-september-2020/

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
1.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+