MojAndroid

Spoločnosť Samsung postupne aktualizuje rôzne zariadenia na aktuálnu bezpečnostnú záplatu, pripadajúcu na máj 2018. Jedná sa o aktuálnu záplatu a chválime, že tento výrobca venuje pozornosť aktualizovaniu aj starších, nie úplne špičkových, vlajkových modelov. Samsung Galaxy J7 (2017) patrí k nim a aktualizácia pre tento model už bola oficiálne vypustená.

Náš tip
Samsung Galaxy J7 2017: Spoľahlivý, bez prekvapení | RECENZIA

Čo aktualizácia prinesie a kedy ju môžeme očakávať?

Bezpečnostná záplata na máj 2018 prináša opravy šiestich kriticky zraniteľných miest v operačnom systéme Android a desiatky vysoko a stredne rizikových zraniteľností, ktoré sa taktiež objavili. Nechýba ani 7 bezpečnostných opráv pre samotný softvér od Samsungu. Samsung začal vypúšťať novú verziu firmvéru J730FXWU2ARE1 pre Galaxy J7 (2017) v Turecku. Aktualizácia je samozrejme spustená prostredníctvom OTA (over-the-air). Do našich končín sa už pomaly dostáva tiež, ale ak ešte stále vám neprišla žiadna aktualizácia, mali by ste sa jej dočkať behom niekoľkých dní.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.5.2018
Zdroj: sammobile.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+