MojAndroid
Patrik Tarics 6.11.2018
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Batéria

Necelých 8 milimetrov hrubé telo smartfónu Samsung Galaxy J6+ v sebe skrýva akumulátor o kapacite 3300 mAh. Tá je vzhľadom k veľkosti displeja a neveľmi úspornému procesoru len priemerná. Napriek tomu však zabezpečuje zariadeniu nadpriemernú výdrž na jedno nabitie, ktorú oceníte najmä v núdzových prípadoch, kedy nebudete mať nabíjačku po ruke.

S týmto prístrojom dokážete pri strednom taťažení bez váhania fungovať aj dva celé dni. Tak ako vždy, aj tuto však platí, že ak mu dáte zabrať, vybijete ho bez problémov aj za jeden deň. My sme museli J6+ pripojiť na nabíjačku zhruba po 6 hodinách zapnutej obrazovky. Treba sa však pripraviť na to, že nabíjanie nie je nijako rýchle.

Záverečné hodnotenie

Spoločnosť Samsung si veľmi dobre uvedomuje, že znamienko + v dnešnej dobe predáva. Práve preto sa rozhodla svoje portfólio obohatiť o zväčšenú verziu smartfónu Samsung Galaxy J6. Tá sa po konštrukčnej stránke vydarila, no prináša kompromisy v podobe pomalších reakcií, neveľmi vydareného displeja a len priemerného fotoaparátu. Tento smartfón však vďaka systému, na ktorý sú mnohí používatelia už dlhé roky zvyknutí a taktiež vďaka dobrej výdrži na jedno nabitie rozhodne má svoj potenciál. Predsa len by mu však pristala o čosi nižšia cenovka.

6.3

Samsung Galaxy J6+

Samsung Galaxy J6+ je smartfón, ktorý sa svojou výbavou snaží zaujať menej náročných používateľov. Na nich tiež útočí pomerne atraktívnou predajnou cenou, vďaka ktorej je tento prístroj priam predurčený na úspech u mobilných operátorov. Vzhľadom na jeho nižší výkon, nie úplne vyladený systém a slabší zobrazovací panel vám však odporúčame si jeho kúpu dvakrát premyslieť.

zobraziť celú recenziu
70 %
Konštrukcia a dizajn
60 %
Displej
50 %
Výkon
70 %
Výdrž batérie
70 %
Cena
60 %
Fotoaparát

  • Spracovanie konštrukcie
  • Výdrž batérie
  • Plnohodnotný DualSIM slot

  • Nízke rozlíšenie displeja
  • Pomalšie reakcie
  • Pomalší skener odtlačkov
6.11.2018

+