MojAndroid

Juhokórejský Samsung nezabúda ani na svoje zariadenia smerujúce do strednej triedy. Samsung Galaxy J5 a J7 (2017) dostávajú februárovú bezpečnostnú aktualizáciu systému Android a tiež nadstavby Samsung Experience. Aktualizácia tak nasleduje smartfóny Samsung Galaxy Xcover 4 a Samsung Galaxy A5 (2017), ktoré dostali bezpečnostné vylepšenia ešte skôr.

Náš tip
Samsung Galaxy J5 2017: Celokovový skvost strednej triedy│RECENZIA
Náš tip
Samsung Galaxy J7 2017: Spoľahlivý, bez prekvapení | RECENZIA

Samsung Galaxy J5 a J7 (2017)

Keďže sa jedná o bezpečnostnú aktualizáciu, hlavnou úlohou je riešenie opravy chýb a bezpečnosti v rámci operačného systému Android. Aktualizácia tiež prináša vylepšenia pre 16 zraniteľností v rámci prostredia Samsung Experience od výrobcu. Ak vlastníte tieto smartfóny, pravdepodobne bude nutné ešte pár dní počkať, kým aktualizácia dorazí ku všetkým majiteľom. Aktualizáciu môžete skontrolovať aj manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu.

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy J7 (2017).
Náš tip
Samsung chystá Galaxy Tab S4 10.5 so Snapdragonom 835

Nezabudnite zabezpečiť dostatok miesta v rámci interného úložiska a tiež dostatok batérie pred spustením aktualizácie. Dostali ste už februárovú bezpečnostnú aktualizáciu systému Android? Akú verziu operačného systému používate na vašom smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.2.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+