MojAndroid

Aj keď už nejakú dobu máme na svete operačný systém Android 8.0 Oreo, niektoré Android zariadenia ešte stále čakajú na predošlú verziu Android Nougat. Jedným z tých, ktoré sa teraz dočkali, je aj Samsung Galaxy J5.

Konkrétne sa jedná o smartfón Samsung Galaxy J5 z roku 2016. Android Nougat je vo verzii 7.1.1. Prví, ktorí hlásia dostupnosť updatu, sú naši susedia z Poľska. Spolu s novou verziou systému Android dostávajú používatelia aj novú nadstavbu od Samsungu Experience 8.5. V ňom nájdete integrovaný Samsung Cloud, prerobený Device Manager alebo nové tlačítko pre zoom v aplikácii fotoaparátu. Podľa ohlasov funguje nadstavba plynulejšie než vo verzii Experience 8.1. Ďalšími krajinami, kde sa update objaví, budú Veľká Británia a Nemecko. Až potom sa dá očakávať  u nás. Pokiaľ vás zariadenie na update neupozorní samé, skúste v Nastaveniach -> Informácie o zariadení kliknúť na Manuálne sťahovanie aktualizácií.

Zdroj: SamMobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
24.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+