MojAndroid

Portfólio smartfónov juhokórejského giganta Samsung je rozdelené na najvyššiu radu S, strednú triedu A a lacné smartfóny rady J. Minuloročné modely Samsung Galaxy J3 a Galaxy J7 sa tešili obľube aj na našom trhu. Pre ľudí, ktorí od smartfónu vyžadujú len základne funkcie a majú hlbšie do vrecka, boli ideálnym riešením. Samsung teraz na svojej web stránke oznámil ich novú generáciu pre rok 2018. Ukázal ich oficiálne fotografie, určil dátum dátum uvedenia na trh na tento mesiac a z parametrov predstavil len základne údaje.

Náš tip
Nový balíček pre Samsung Galaxy A3 (2017) rieši problémy s reštartovaním│AKTUALIZÁCIA

Samsung Galaxy J3

Samsung Galaxy J3 by mal mať jasný 5 palcový displej s HD rozlíšením. Typ technológie nie je špecifikovaný, ale pravdepodobne pôjde o IPS displej. Predná selfie kamera má 5 megapixelov so svetelnosťou f/2.2. Zadný fotoaparát by mal mať 8 megapixelov so svetelnosťou f/1.9. Minulá generácia mala pritom 13 megapixelový snímač s rovnakou svetelnosťou, takže sa jedná o posun späť. Čipset, operačná a vnútorná pamäť neboli špecifikované. Rovnako kapacita batérie. Výrobca ale tvrdí, že telefón poskytne dlhú výdrž.

Samsung Galaxy J7

Samsung Galaxy J7  by mal mať väčší 5,5 palcový displej s HD rozlíšením. Aj keď to výrobca nepotvrdil, predpokladá sa použitie Super AMOLED panelu. Snímače prednej selfie kamery aj zadného fotoaparátu by mali mať zhodne 13 megapixelov. Svetelnosť u selfie kamery by mala byť f/1.9 a u zadného fotoaparátu f/1.7. Kapacitu batérie výrobca opäť nešpecifikoval, ale v propagačných materiáloch hovorí o veľkej batérii.

Oba telefóny by mali obsahovať bezpečnostný balík Samsung Knox.

8.6.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+