MojAndroid

Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 dostávajú ďalšiu aktualizáciu operačného systému. Tento update je vypustený ako prvý v mesiaci október, aj keď Buds už v septembri dostali niekoľko podobných aktualizácií. Zdroj SamMobile zverejnil všetky informácie ohľadom novej aktualizácie.

Aké zmeny prichádzajú s novou aktualizáciou pre Samsung Galaxy Buds2?

Verzia firmvéru v najnovšej aktualizácii je R177XXU0AUI9 a veľkosťou nezaberie viac, ako 3 MB úložného priestoru. Keďže tento update nie je považovaný za veľmi dôležitý, tak najpodstatnejšou zmenou je stabilizácia systému. Ak vlastníte bezdrôtové slúchadlá Buds 2 a mali ste problémy s nestabilným pripojením, tak pravdepodobne by táto nová aktualizácia mala tieto chyby vyriešiť. Už viaceré predošlé firmvérové opravy sa zaoberali týmito komplikáciami a Samsung stále pracuje na ďalších zlepšeniach pri používaní vybavenia a zariadení ich značky.

Samsung Galaxy Buds2 v puzdre
Foto: Redakcia

Spoločnosť Samsung už vypustila novú aktualizáciu do Buds 2 v Južnej Kórei. Onedlho môžeme očakávať príchod updatu do Európy. Ak vlastníte slúchadlá značky Samsung, tak dokážete sledovať všetky zmeny po prepojení slúchadiel s aplikáciou Galaxy Wearable.

Najnovšie vydané Galaxy Buds 2 sú bezdrôtové slúchadlá, ktoré pohodlne sedia v ušiach, majú výbornú kvalitu zvuku a aj prepracovaný systém ANC na tlmenie nežiadúcich vonkajších zvukov. Na oficiálnej stránke Samsungu ich môžete zakúpiť za 149 €.

Náš tip
Odomykanie automobilu Android smartfónom príde už onedlho

13.10.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+