MojAndroid

Okrem vlajkových smartfónov série Galaxy S20 a ohybného smartfónu Galaxy Z Flip predstavil Samsung v prvom štvrťroku aj nové slúchadlá Galaxy Buds+. Oproti predošlej generácii ponúkli nielen lepšiu výdrž, ale aj viacero nových funkcií. Podľa portálu SamMobile prináša aktualizácia niektoré z nich aj na starší model Samsung Galaxy Buds.

Jednoduchšie párovanie s počítačom aj viacerými zariadeniami

Aktualizáciu už dorazila aj do našej redakcie. Nainštalujete ju pomocou aplikácie Galaxy Wearable vo vašom smartfóne.  Má označenie R170XXU0ATD2 a jej veľkosť je iba 1,39 MB. Napriek malej veľkosti prináša veľa užitočných vecí.

Samsung Galaxy Buds aktualizácia

 

Napríklad funkciu Swift Pair, ktorá umožňuje ľahšie spárovanie slúchadiel s počítačom bežiacim na operačnom systéme Windows 10. Môže sa to hodiť napríklad pri organizovaní videokonferencií, ktorých využívanie počas epidémie koronavírusu výrazne stúplo. Swift Pair tiež zjednodušuje párovanie s väčším množstvom telefónov a počítačov. Nie je tak potrebné pri každej zmene zariadenia pôvodné párovanie resetovať a nastavovať nové.

Bezpečnejšie počúvanie počas chôdze na ulici

Ďalšou novinkou je podpora Ambient režimu. V skratke ide o režim, ktorý prepustí do počúvanej hudby zvuky a ruchy z okolia. To oceníte pri chôdzi mestskými ulicami alebo v situácii, keď nechcete byť úplne zvukovo izolovaní a chcete si zachovať prehľad o okolitom dianí. Ambient režim funguje dokonca aj s jedným nasadeným slúchadlom.

Hlbšia integrácia so službou Spotify

Poslednou veľkou novinkou aktualizácie je previazanie s hudobnou službou Spotify. Tá je veľmi populárna aj na slovenskom trhu. Stačí pridržaním dotykové plochy slúchadiel spustiť aplikáciu v telefóne a počúvate tam, kde ste minule skončili. Po ďalšom pridržaní služba Spotify odporučí playlisty podľa vašich osobných preferencií.

Pokiaľ vám slúchadla Samsung Galaxy Buds nevyhovujú a hľadáte kvalitnú alternatívu, tak by vám mohol pomôcť náš nákupný poradca. V ňom sme vybrali najlepšie bluetooth slúchadla dostupné na našom trhu. Nájdete v ňom aj výber najlepších smartfónov značky Samsung, Xiaomi alebo Huawei. Pokiaľ sa rozhodujete podľa ceny, tak sme pre vás vybrali najlepšie smartfóny s cenou do 100 eur, s cenou do 250 eur a za cenu do 300 eur.

Náš tip
Huawei: Nástroj Googlu na sledovanie Covid-19 budú podporovať tieto modely
28.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+