MojAndroid

Cena a výzor Samsung Galaxy Buds 2 boli úplne odhalené. Za tieto informácie môžeme ďakovať redaktorom z nemeckej stránky WinFuture. Toto je prvýkrát, čo dôveryhodný zdroj potvrdil vopred oznámené informácie o “pravých” bezdrôtových slúchadlách.

Čo všetko o Samsung Galaxy Buds 2 vieme ?

Celá správa obsahuje fotografie Galaxy Buds 2 a technické údaje, zhromažďované z oficiálnych materiálov. Tak, ako je na fotke vidieť, slúchadlá pravdepodobne budú mať zvnútra nápis od značky AKG. Určite tak ako väčšina kvalitných bezdrôtových slúchadiel, budú i Samsung Galaxy Buds 2 vybavené technológiou aktívneho tlmenia zvukov (ANC), ktorá vám poskytne kvalitnejší zážitok z počúvania hudby alebo telefonovania.

Samsung Galaxy Buds 2
Foto: AndroidAuthority.com

Ak bude funkcia ANC zapnutá, slúchadlá by mali vydržať 20 hodín. Pokiaľ bude ANC vypnuté, tak vydržia až neuveriteľných 30 hodín. Krabička na nabíjanie pripravovanej novinky nastavuje latku nabíjania vysoko. Očakáva sa, že ich dokáže nabiť na jednu hodinu fungovania len za 5 minút.

Oplatí sa za takú cenu pripravované slúchadla vôbec kupovať?

Samsung na kvalite určite neušetril ani cent, keďže podľa všetkých informácií vložili do Galaxy Buds 2 tri mikrofóny pre zrozumiteľnú komunikáciu aj v rušnom prostredí. Dotykové ovládanie na slúchadlách by taktiež malo byť jednoducho ovládané. Buds 2 budú v neposlednom rade disponovať ochranou IPX2 proti vode a potu presne ako ich predchodcovia Galaxy Buds. Nie je to síce až taká dobrá ochrana, akú majú Galaxy Buds Pro, ale na väčšinu aktivít by to malo byť dostatočné.

Podľa správ z webu WinFuture budú Buds 2 stáť 149,99 €. Predošlé správy predpokladali, že ich cena bude niekde medzi $149 a $169 v Amerike. Určite môžeme očakávať, že za Galaxy Buds 2 zaplatíme menej, ako za Galaxy Buds Pro, ktorých cena sa pohybuje okolo 220 €.

Samsung Galaxy Buds Pro
Foto: Redakcia


Ak by ste mali záujem o slúchadlá Galaxy Buds 2, tak nebudete čakať dlho. Dátum na ich vydanie je 11.8.2021, rovno s novými skladacími telefónmi od Samsungu.

Náš tip
Huawei FreeBuds 4: Stredná trieda so zaujímavými vlastnosťami

2.8.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+