MojAndroid

Majitelia Samsungu Galaxy Alpha majú konečne dôvod na radosť. Po dlhom čakaní sa totižto konečne dočkali aktualizácie na Android Lollipop, ktorý prichádza vo verzii 5.0.2. Nejde síce o najnovšiu verziu Lollipopu a v konečnom dôsledku ani Androidu Marshmallow, no aj tento update je veľmi vítaný.

Aktualizácia má čo do veľkosti 831 MB a na inštaláciu nového OS vyžaduje približne 3 GB voľnej pamäte. Nový systém zároveň zaberie aj viac interného úložiska, ktorého kapacita by sa vám po inštalácii mala zmenšiť o 950 MB.  Android 5.0 prináša na zariadeniach spoločnosti Samsung množstvo noviniek. Tou najväčšou je však používateľské prostredie, ktoré sa dočkalo viacerých úprav v štýle material dizajnu spoločnosti Google. Výraznými zmenami prešla notifikačné lišta, multitaskingové menu, ale aj farebné prevedenie systému. Pribudli nové animácie, prechody a natívne aplikácie po novom menia farbu notifikačnej lišty presne, ako na Androide 5.0 Lollipop.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
29.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+