MojAndroid

Pri kúpe nového smartfónu je dôležité nezanedbať výber vhodného príslušenstva. To dokáže nielen ochrániť váš smartfón, ale aj spríjemniť zážitok s používania alebo byť užitočným doplnkom. Pre každý smartfón môže byť príslušenstvo osobitné, ale také doplnky sú stavané pre každý smartfón. Aj preto sme vybrali to najlepšie pre všetkých majiteľov Samsungu Galaxy A71.

Kúpiť Samsung Galaxy A71 za najlepšiu cenu na Slovensku

Ochranné obaly

Prvým a základným typom príslušenstva sú ochranné obaly každého druhu. Niekomu viac vyhovuje gumený, inému plastový, niekomu knižkový a niekomu nie. Tak či tak, z nášho výberu by si mal bez problémov vybrať každý.

samsung galaxy a71 príslušenstvo
FIXED priehľadné púzdro
samsung galaxy a71 príslušenstvo
Nillkin Qin knižkový obal

Ochranné sklá a fólie

Ochrana displeja je dôležitá, pretože jeho oprava veľakrát atakuje trojciferné sumy. Aj preto by ste nemali zanedbať výber vhodného krycieho skla, prípadne ochrannej fólie. Tu sa veľmi nevypláca šetriť a radšej teraz investujete pár desiatok eur, ako neskôr zháňať nový mobil za stovky.

samsung galaxy a71 príslušenstvo
PanzerGlass tvrdené ochranné sklo

Pamäťové karty

Jednou z výhod modelu Galaxy A71 je podpora pamäťových kariet a to až do kapacity 512 GB. Ak radi fotíte, natáčate videá, pamäťová karta sa vám určite zíde. Či už siahnete po niektorej od Samsungu, alebo zvolíte iného výrobcu, chybu neurobíte.

samsung galaxy a71 príslušenstvo
Samsung MicroSDXC pamäťová karta 64 GB

Slúchadlá

Či už káblové, alebo bezdrôtové, ani slúchadlá by ste nemali vynechávať. Vedia by užitočným pomocníkom a vedia vám aj spríjemniť používanie telefónu. Ak sa vám napríklad zdá zvukový prejav reproduktora slabý, môžete siahnuť po slúchadlách, ktoré sme pre vás vybrali.

samsung galaxy a71 príslušenstvo
Slúchadlá JBL T110
samsung galaxy a71 príslušenstvo
Samsung Galaxy Buds+

Inteligentné hodinky a náramky

Aj kúpa inteligentného príslušenstva môže byť fajn. Hodinky alebo náramok vás budú motivovať dať sa do pohybu, alebo, ak patríte medzi produktívne typy, dajú vám vedieť o všetkých dôležitých upozorneniach.

samsung galaxy a71 príslušenstvo
Samsung Galaxy Fit e
samsung galaxy a71 príslušenstvo
Samsung Galaxy Watch Active
21.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+