MojAndroid

Samsung pokračuje v rýchlom slede softvérových aktualizácií pre svoje smartfóny, na ktoré dodáva grafickú nadstavbu One UI 2.5. Táto nadstavba svoj debut zažila ešte v auguste s príchodom smartfónov série Galaxy Note 20 a odvtedy sa postupne dostáva na čoraz väčší okruh zariadení.

Aktuálne dochádza k celkom príjemnému prekvapeniu. Nadstavby One UI 2.5 sa dočkal aj netradičný model strednej triedy, Samsung Galaxy A70s.Ten sa síce na globálnom trhu nedočkal príliš masívneho rozšírenia, no napriek tomu sa jeho majitelia softvérovej novinke určite potešia.

Najnovšia softvérová aktualizácia pre Samsung Galaxy A70s nesie identifikátor A707FDDU3BTH4 a jej veľkosť sa pohybuje okolo hranice 1,6 GB. Okrem spomínanej nadstavby One UI 2.5 obsahuje aj októbrové bezpečnostné záplaty.

Portál SamMobile informuje, že Galaxy A70s po aktualizácii beží na rovnakej platforme ako prémiové modely série Galaxy Note 20, preto je možné, že One UI 2.5 dorazí aj na smartfóny Samsung Galaxy A50, Samsung Galaxy A50s a Samsung Galaxy A70. Momentálne však ide skôr o zbožné prianie.

Čo prináša Samsung One UI 2.5?

Je jasné, že Galaxy A70s nedostane úplne rovnaké funkcie ako prémiové modely série Galaxy Note 20. Napriek tomu by sa mal tešiť z väčšiny základných vylepšení, ktoré prináša One UI 2.5.

Ako vyplýva zo zoznamu zmien, po aktualizácii používatelia získajú Bitmoji nálepky pre Always-on displej, vylepšenia pre klávesnicu, SOS správy pre rýchle privolanie pomoci či nástroje pre vyhodnotenie rýchlosti Wi-Fi sietí alebo možnosť o požiadanie hesla k Wi-Fi od blízkych kontaktov. Vylepšená má byť aj kvalita a stabilita fotoaparátu. Nechýba ani obligátna formulka o všeobecných vylepšeniach výkonu a odstránení možných nedostatkov.

Aktualizácie sa nedávno dočkali aj smartfóny OnePlus, pričom nešlo len o novinku OnePlus Nord, ale aj o staršie modely OnePlus 7 a OnePlus 7T. Na veľkej aktualizácii svojich smartfónov pracuje aj Nokia.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
29.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+