MojAndroid

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. uvádza na mobilný trh smartfóny Galaxy A7 (2016), Galaxy A5 (2016) a Galaxy A3 (2016). K dispozícii budú v troch veľkostiach displeja: 5,5-palca (A7), 5,2-palca (A5) a 4,7-palca (A3). Na vybraných trhoch sa začnú predávať od polovice decembra v čiernej, zlatej a bielej farbe.

Dlhodobo sa snažíme zameriavať na inovácie, ktoré vychádzajú z potrieb našich zákazníkov a spätnej väzby od nich. Pri vývoji Galaxy A (2016) sme vychádzali z informácií, ktoré sme o predchádzajúcich modeloch Galaxy A od zákazníkov získali. Tieto potreby sme pretavili do dômyselných a pôsobivých vylepšení, ktoré charakterizujú naše najnovšie produkty. – Povedal JK Shin, prezident a CEO spoločnosti Samsung Electronics, divízie IT & Mobile Communications.

Mobilné platby

Smartfóny zo série Galaxy A (2016) vychádzajú z prémiového dizajnu radu Galaxy a sú vyrobené z kovu a skla. Modely A5 (2016) a A7 (2016) podporujú službu Samsung Pay, ktorá umožňuje jednoduché a bezpečné mobilné platby prakticky kdekoľvek. Samsung Pay totiž podporuje technológiu Magnetic Secure Transmission (MST) aj Near Field Communication (NFC). Platby sú chránené overovaním odtlačkov prstov.

Fotoaparát

Všetky tri novinky sú vybavené rozšírenými funkciami fotoaparátu. Tento systém zahŕňa funkciu optickej stabilizácie obrazu (OIS), ktorý zabraňuje rozmazaniu, a predný (5 Mpix) a zadný fotoaparát (13 Mpix), ktoré sa postarajú o optimálne snímky v tmavých podmienkach. Fotoaparát sa aktivuje počas necelej sekundy dvojitým kliknutím na domáce tlačidlo. Pre zachytenie perfektných selfie majú smartfóny k dispozícii funkciu Wide Selfie, Palm Selfie či Beautifying Effects.

Dostupnosť

Samsung Galaxy A7 (2016), A5 (2016) a A3 (2016) budú uvedené na trh v polovici decembra 2015 najprv v Číne a následne na ostatných trhoch. Na Slovensku budú dostupné v čiernej, zlatej a bielej farbe.

Technické špecifikácie smartfónov Samsung Galaxy A (2016):

samsung-galaxy-a-smartfony-2016

FOTOGALÉRIA | Samsung Galaxy A7 (2016)

FOTOGALÉRIA | Samsung Galaxy A5 (2016)

FOTOGALÉRIA | Samsung Galaxy A3 (2016)

2.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+