MojAndroid

Juhokórejský Samsung je s aktualizáciami svojich modelov na Android 10 vcelku svižný. Poteší ich pravidelnosťou aj v nižšej cenovej kategórii zariadení. Po trochu dlhšej dobe však dostáva aktualizáciu aj smartfón Samsung Galaxy A7 (2018). Update je už dostupný aj v našej krajine.

Samsung Galaxy A7 (2018) po novom s Androidom 10

Aj vzhľadom na to, že ide už o približne dvojročný smartfón, Samsung i naďalej dodáva aktualizácie na najnovší Android 10 pre svoje smartfóny. Teší nás tak, že spoločnosť nemyslí iba na novšie a drahšie modely, ale i na používateľov, ktorí telefóny tak často nemenia. Náš čitateľ Martin je pravdepodobne jedným z nich a 24.04.2020 nám ohlásil, že dostal aktualizáciu na najnovší Android 10.

Používatelia smartfónu Samsung Galaxy A7 (2018) sa tak môžu tešiť na čerstvý Android 10 aj v našej krajine. Pokiaľ vlastníte tento telefón, je viac než pravdepodobné, že update onedlho príde aj vám. Pokiaľ vás na aktualizáciu mobil neupozornil sám od seba, odporúčame skontrolovať jeho dostupnosť manuálne v nastaveniach, lepšie povedané v sekcii pre aktualizácie systému.

Aktualizácie na Android 10 vydáva väčšina výrobcov

Samsung rozhodne nie je jedinou spoločnosťou, ktorá v poslednej dobe priam vzorne aktualizuje svoje smartfóny. Android aktualizácie vypúšťa viacero spoločností. Za zmienku stojí napríklad aj Xiaomi, Huawei či Nokia. Samsung dokonca prednedávnom aktualizoval na Android 10 ďalšiu štvoricu modelov. Niet tak divu, že Galaxy A40 nasleduje hneď za nimi.

Nákupný poradca

Hľadáte nový smartfón? Vyberali sme tie najlepšie za čo najnižšiu cenu! V našom nákupnom poradcovi.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+