MojAndroid

Spoločnosť Samsung je medzi používateľmi Android zariadení veľmi obľúbená. Spoločnosť prekvapila používateľov ich smartfónov novinkou už o mesiac skôr. Ide o stabilnú verziu nadstavby One UI 5.0 systému Android 13, ku ktorej sa mali používatelia dostať až v decembri. Novinka sa týka aj jedného z najpredávanejších smartfónov strednej triedy, Galaxy A53 5G.

Čo prináša nová aktualizácia?

Novou aktualizáciou získate vylepšené používateľské rozhranie, ktoré zahŕňa aj množstvo nových farebných variantov. Taktiež prichádza aj vylepšené zobrazenie upozornení a užitočné zjednodušenie nastavení. Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na vylepšený výkon zariadenia, zlepšenie súkromia a taktiež lepšiu bezpečnosť pri jeho používaní, ktoré Samsung novou aktualizáciou zabezpečuje.

Samsung Galaxy A53 5G
Samsung Galaxy A53 5G | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Práve ucelená verzia systému Android 13 poskytuje používateľom novinky, ku ktorým sa už dostanú aj tí, ktorí žijú v európskych krajinách. Aktualizáciu si dokážete stiahnuť jednoduchým spôsobom, a to cez Nastavenia na vašom smartfóne.

Zdroj: Čitateľ Denis

Aktualizuje aj konkurencia

Smartfón Realme GT2 Pro dostáva update na najnovší operačný systém Android 13. To isté platí aj pre vlajkovú loď vivo X80 Pro. Vieme, ktoré Samsung smartfóny dostanú aktualizáciu na Android 13 a grafické rozhranie One UI 5. Taktiež poznáme listinu Xiaomi telefónov, ktorých používatelia sa môžu tešiť na príchod Androidu 13. Na záver ešte spomenieme stále skvelý Huawei P40 Pro, ktorý dostáva novú aktualizáciu.

Za čitateľský tip ďakujeme.

Náš tip
Európska únia požaduje od Airbnb zdieľanie rezervácií s úradmi
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+