MojAndroid

Samsung Galaxy A52 5G je ďalším smartfónom tohto juhokórejského giganta, ktorý dostáva júnovú bezpečnostnú záplatu. Tento telefón, patriaci do strednej triedy, má sľúbené tri roky veľkých Android aktualizácií vrátane mesačných bezpečnostných záplat. Informuje o tom portál SamMobile.

Samsung Galaxy A52 5G onedlho dostane bezpečnostný update aj u nás

Najnovší firmvér pre smartfón Galaxy A52 5G od Samsungu nesie označenie A526BXXS1CVE4. Aktualizácia je už dostupná pre používateľov v Čile a už onedlho sa očakáva jej presun aj do ďalších krajín vrátane tej našej. Spomenieme, že najnovšia júnová bezpečnostná záplata nesie so sebou 66 opráv bezpečnostných chýb. Okrem toho však zlepšuje celkovú stabilitu zariadenia a rieši ďalšie bugy v samotnom systéme.

Samsung Galaxy A52
Samsung Galaxy A52 | Zdroj: Jakub Marcin

Dostupnosť updatu si viete skontrolovať aj ručne v nastaveniach telefónu, konkrétnejšie v sekcii softvérových aktualizácií. Tí nedočkavejší si nový firmvér môžu nainštalovať aj manuálne. Súbor na stiahnutie sa nachádza na stránkach SamMobile. Samsung Galaxy A52 5G prišiel na trh s operačným systémom Android 11 a používateľskou nadstavbou One UI 3.0. Update na Android 12 a One UI 4.0 dostal skôr v tomto roku.

Aktualizácie u konkurencie

O aktualizácie svojich zariadení sa stará aj konkurencia. Napríklad taká Motorola naraz vypustila aktualizáciu na Android 12 hneď pre 7 modelov. Update na najnovší Android 12 dostal aj Xiaomi Pad 5. Americký gigant Google na záver sprístupnil nový softvér pre svoje Pixely a okrem novej bezpečnostnej záplaty ich obdaril aj takzvaný “Feature Dropom”, ktorý systém obohacuje o nové funkcie.

Náš tip
Toto sú najlepšie cenovo dostupné Wi-Fi routery s Wi-Fi 6
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.6.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+