MojAndroid

Už pred týždňom začal Samsung s vydávaním aktualizácie, nesúcej júnovú bezpečnostnú záplatu. Samsung Galaxy Z Flip 5G bol pritom prvým smartfónom, ktorý najnovší update dostal. Odvtedy skoro tucet modelov dostalo túto aktualizáciu. Podľa webového portálu SamMobile sem patrí i Samsung Galaxy A52 5G.

Náš tip
Android 12: Ktoré modely a kedy dostanú aktualizáciu?

Majitelia smartfónu Samsung Galaxy A52 5G dostanú nový drobný update

Používatelia z Brazílie hlásia dostupnosť júnovej bezpečnostnej aktualizácie na modeli Samsung Galaxy A52 5G. Nové firmvérové označenie je A526BXXS1AUE3. Žiaľ, nevieme, aký je oficiálny zoznam zmien, no rozhodne by sme okrem vylepšenia zabezpečenia a opráv chýb v systéme neočakávali nejaké výraznejšie zmeny.

Samsung Galaxy A52
Samsung Galaxy A52 | Foto: Redakcia

Aj napriek tomu, že aktualizácia k nám dorazí až v priebehu následujúcich dní až týždňov, jej dostupnosť môžete skontrolovať v nastaveniach telefónu, presnejšie v sekcii softvérových aktualizácií. Tí šikovnejší môžu taktiež skúsiť update nainštalovať manuálne. Firmvér je dostupný na stiahnutie na serveroch SamMobile.


Pokiaľ by ste júnovú aktualizáciu pre Samsung Galaxy A52 5G už dostali, budeme radi, ak nám o tom dáte vedieť nižšie v komentároch. Potešila by aj snímka obrazovky, zobrazujúca zoznam zmien.

Samsung Galaxy A52
Samsung Galaxy A52 | Foto: Redakcia

Konkurencia je na tom s aktualizáciami sľubne, no stále vedie Samsung, ktorý nedávno aktualizoval napríklad Samsung Galaxy A71, spolu so straším Samsungom Galaxy A50. Update dostal i Huawei P40, Honor 9X a Honor 9X Pro či ďalších 16 modelov z dielne spoločnosti Xiaomi.

Náš tip
Samsung Galaxy A22 a A22 5G: Nová generácia populárneho lacného modelu oficiálne
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
4.6.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+