MojAndroid

Samsung Galaxy A51 je jedným z najobľúbenejších a najpredávanejších modelov výrobcu tohto roka. Aj preto sa mnohí jeho majitelia potešia aktualizácii, ktorá so sebou okrem iného prináša aj novú verziu používateľskej nadstavby One UI 2.5.

O aktualizácii informoval portál Gizmochina. Okrem novej verzie používateľského rozhrania prináša aj októbrovú bezpečnostnú záplatu.

Aktualizácia pre Samsung Galaxy A51 rozširuje možnosti fotoaparátu

24.6.2020

Galaxy A51 bol predstavený začiatkom tohto roka a veľmi rýchlo si získal obľubu nie len u Slovákov. Ukazuje to aj náš widget pod článkom, v ktorom sa už dlhodobo radí na popredné miesta ako najpredávanejší mobil u operátorov. Teraz získava významnú aktualizáciu, ktorá vylepšuje jeho fotografické možnosti.

Samsung Galaxy A51 displej vyrez
Samsung Galaxy A51

Významná aktualizácia

Aktualizácia má označenie A515FXXU3BTF4 / A515FOLM3BTE8 / A515FXXU3BTE7 a má okolo 330 MB veľkosť. Okrem menších vylepšení, ako vylepšenie stability systému a opravy chýb taktiež prináša aj nové možnosti ako Záznam na jedenkrát, Moje filtre a Night Hyperlapse. Posledné tri sú nové možnosti fotoaparátu, ktoré vám majú zlepšiť zážitok pri snímaní fotografií, či videí.

Zoznam zmien v aktualizácii pre Samsung Galaxy A51.
Zoznam zmien v aktualizácii pre Samsung Galaxy A51.

Záznam na jedenkrát je funkcia, ktorá postará o množstvo snímok a videí len z pár sekundového záznamu, uľahčí vám tak výber dokonalej fotky z krátkeho videa. Moje filtre vám umožnia vytvoriť si dokonalý filter podľa vašich predstáv. Vyberiete si štýl fotky a farby a môžete fotiť. Night Hyperlapse vám umožní vytvoriť video zo série snímok za zníženej viditeľnosti.

GSMArena upozorňuje, že aktualizácia vychádza v súčasnosti v Malajzii, ale určite dorazí aj k nám v najbližších týždňoch. Aktualizácia prináša aj najnovšie júnové bezpečnostné záplaty.

Náš tip
Najlepšie Samsung mobily roka 2020. Veľký test smartfónov

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+