MojAndroid

Juhokórejský gigant Samsung pred dvomi mesiacmi oznámil, že jeho rad smartfónov nižšej triedy Galaxy J končí a zastúpi ho séria Galaxy A, ktorá doteraz ponúkala len smartfóny strednej triedy. Hneď na to bolo predstavených niekoľko modelov, ktorým dominoval najvyšší model Galaxy A80 s výsuvným otočným fotoaparátom. Bol ale medzi nimi aj smartfón Samsung Galaxy A50, ktorý teraz dostáva významnú aktualizáciu softvéru.

Aktualizácia je zatiaľ dostupná formou OTA na indickom trhu a neskôr by sa mala dostať aj na ďalšie. Nesie číselné označenie A505FDDU1ASE2. Jej veľkosť je 153,97 MB a jej prvoradou úlohou je priniesť najnovšiu májovú bezpečnostnú záplatu systému Android. Tá opravuje 7 kritických chýb systému. Zároveň aktualizácia opravuje 21 chýb v nadstavbe Samsungu. Ako ďalšie vylepšuje stabilitu aplikácie fotoaparátu. Zlepšuje aj stabilitu a konektivitu siete Wi-fi. Aplikované sú aj ďalšie stabilizačné kódy. Dostupnosť aktualizácie si môžete overiť v nastaveniach. Pred aktualizáciou sa následne presvedčte, že máte smartfón nabití aspoň na 70 % kapacity batérie a taktiež, že ste pripojený k Wi-Fi sieti s neobmedzeným internetom, aby ste neprišli o cenné dáta vášho dátového paušálu.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.5.2019
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+