MojAndroid

Pred pár dňami sme vás informovali o úniku informácií a fotografií pripravovaných smartfónov Samsung Galaxy A3 a A5. Dnes sú tu ďalšie uniktnuté fotografie rady A – i keď ide presnejšie o dvojicu smartfónov A5 a A7. Séria A predstavuje používateľsky dostupný prienik medzi prémiovým vyhotovením a strednou triedou smartfónov. V tomto zmysle sa pobrali tvorcovia aj v nadchádzajúcich novinkách.

 Z generácie Galaxy S6 si nové A5 a A7 podľa obrázkov nesú so sebou zadný panel v sklenenom prevedení. Snímač srdcového tepu si tu svoje miesto nenašiel, a tak sa v zadnej časti bude nachádzať len fotoaparát a LED bleskom. Reproduktor by sa mal nachádzať na spodnej strane a na prednej strane došlo k premiestneniu snímačov pri reproduktore. No a vzhľadom na akési väčšie tlačidlo Domov sa dá predpokladať, že smartfón dostane do vienka aj snímač odtlačkov prstov. S tým sme sa už stretli v rámci série A pri Galaxy A8.

Posledným dohadom ohľadne noviniek je to, že Samsung pri tvorbe Galaxy A7 použije 2,5D predné sklo. Model Galaxy A5 ho však pravdepodobne nedostane. Otvorenou otázkou zostáva dátum uvedenia – v hre je koniec roka 2015, ale aj začiatok roka 2016. Tu sa už tradične totiž koná výstava CES v Las Vegas.

Zdroj: gsmarena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+