MojAndroid

Smartfón juhokórejského výrobcu Samsung s kódovým označením Samsung A720F pravdepodobne dostane aktualizáciu na Android 7.0 Nougat už čoskoro. Naznačuje tomu príspevok v databáze Wi-Fi Alliance, ktorý prináša práve model Samsung Galaxy A7 2017 s novým systémom Android 7.0 Nougat.

Používatelia sa môžu tešiť na dizajnovú líniu nadstavby Samsung Experience

Náš tip
Samsung Galaxy A5 2017: Nová definícia strednej triedy | RECENZIA

Zariadenie bolo uvedené na trh v januári ešte so systémom Android 6.0.1 Marshmallow. Samsung sa pokúša priniesť nový systém na viacero aktuálnych modelov, Galaxy A7 2017 tak zrejme v tomto zozname nebude chýbať. Používatelia sa môžu tešiť na nový štýl rolovania menu s aplikáciami (podobne ako na smartfóne Samsung Galaxy S8) a tiež na ďalšie dizajnové zmeny v rámci nadstavby Samsung Experience.

Spolu s modelom A7 aj aktualizácia pre model Galaxy A5 2017

Aktuálne nepoznáme presný dátum štartu distribúcie novej aktualizácie pre tento smartfón. V rámci dostupných informácií je však známe, že po vzore vyššieho modelu sa v databáze Wi-Fi Alliance s informáciou o prítomnosti systému Android 7.0 Nougat objavil aj smartfón Samsung Galaxy A5 2017. Rovnako ide o smartfón predstavený v januári 2017 so systémom Android 6.0 Marshmallow.

Náš tip
Samsung Galaxy J5 2017: Celokovový skvost strednej triedy│RECENZIA

Používate smartfón Samsung Galaxy A5 alebo A7 (2017) ? Akú verziu systému máte na vašom Android smartfóne? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+