MojAndroid

Smartfón juhokórejského výrobcu Samsung s kódovým označením Samsung A720F pravdepodobne dostane aktualizáciu na Android 7.0 Nougat už čoskoro. Naznačuje tomu príspevok v databáze Wi-Fi Alliance, ktorý prináša práve model Samsung Galaxy A7 2017 s novým systémom Android 7.0 Nougat.

Používatelia sa môžu tešiť na dizajnovú líniu nadstavby Samsung Experience

Náš tip
Samsung Galaxy A5 2017: Nová definícia strednej triedy | RECENZIA

Zariadenie bolo uvedené na trh v januári ešte so systémom Android 6.0.1 Marshmallow. Samsung sa pokúša priniesť nový systém na viacero aktuálnych modelov, Galaxy A7 2017 tak zrejme v tomto zozname nebude chýbať. Používatelia sa môžu tešiť na nový štýl rolovania menu s aplikáciami (podobne ako na smartfóne Samsung Galaxy S8) a tiež na ďalšie dizajnové zmeny v rámci nadstavby Samsung Experience.

Spolu s modelom A7 aj aktualizácia pre model Galaxy A5 2017

Aktuálne nepoznáme presný dátum štartu distribúcie novej aktualizácie pre tento smartfón. V rámci dostupných informácií je však známe, že po vzore vyššieho modelu sa v databáze Wi-Fi Alliance s informáciou o prítomnosti systému Android 7.0 Nougat objavil aj smartfón Samsung Galaxy A5 2017. Rovnako ide o smartfón predstavený v januári 2017 so systémom Android 6.0 Marshmallow.

Náš tip
Samsung Galaxy J5 2017: Celokovový skvost strednej triedy│RECENZIA

Používate smartfón Samsung Galaxy A5 alebo A7 (2017) ? Akú verziu systému máte na vašom Android smartfóne? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

2pripomienky

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+