MojAndroid

Podľa portálu SamMobile boli smartfóny Samsung Galaxy A5 (2016) a A5 (2017) prvými smartfónmi Samsung, ktoré dostali októbrovu bezpečnostnú aktualizáciu od spoločnosti Google. Druhý menovaný smartfón bude pravdepodobne prvý Samsung, ktorý dostáva aj novembrovú bezpečnostnú aktualizáciu.

Náš tip
Samsung v poslednom štvrťroku 2017 zrejme nebude kraľovať predaju smartfónov

Samsung Galaxy A5 (2017)

Novembrová bezpečnostná aktualizácia nesie kódové označenie A520FXXU2BQJ6 a jej dostupnosť štartuje v Spojených arabských emirátoch. Zariadenie dostáva celkom 61 vylepšení od spoločnosti Google a podobne ako minulý mesiac prichádza aj 6 vylepšení a opráv od spoločnosti Samsung. Výrobca však nezverejnil všetky opravy, aby neboli potenciálne ohrozené ostatné zariadenia. Dostupnosť na európskych trhoch sa očakáva v najbližších dňoch až týždňoch.

Náš tip
Fototest: Samsung Galaxy Note 8 vs Huawei Mate 10 Pro vs iPhone X

Používate smartfón Samsung Galaxy A5 (2017)? Ste spokojný s bezpečnostnými aktualizáciami systému Android? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: sammobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+