MojAndroid

Spoločnosť Samsung prináša novú aktualizáciu aj na svoje Android zariadenie strednej triedy s názvom Samsung Galaxy A5 (2016). Súčasťou tejto aktualizácie je aj aktuálny augustový bezpečnostný balíček, ktorý rieši zraniteľnosti samotného systému Android a tiež nadstavby Samsung Experience.

Samsung Galaxy A5 (2016) | Aktualizácia

Nová softvérová aktualizácia prichádza už aj do Európy, a to konkrétne s kódovým označením A510FXXU6CRH1. Jej obsahom je aj oprava 11 zraniteľností spomínanej nadstavby z dielne spoločnosti Samsung. Nepoznáme však aktuálne veľkosť tejto aktualizácie. Jej prítomnosť môžete skontrolovať aj manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu.

Pre nainštalovanie aktualizácie odporúčame zabezpečiť dostatok miesta na vnútornom úložisku, dostatok batérie a tiež stabilné, neobmedzené internetové pripojenie. Dostali ste už novú aktualizáciu aj na vaše zariadenie? Akú verziu zabezpečenia používate na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
RECENZIA Samsung Galaxy A5 2016: Špecifikácie idú bokom
Náš tip
Samsung Galaxy S8 dostáva augustový bezpečnostný balíček a ďalšie vylepšenia | AKTUALIZÁCIA
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.8.2018
Zdroj: sammobile.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+