MojAndroid

Samsung pokračuje v aktualizáciách svojich modelov, tú májovú momentálne získava novinka strednej triedy, Samsung Galaxy A32. Téme sa venoval portál Sammobile.

Samsung Galaxy A32 s najnovšou bezpečnostnou aktualizáciou

Najnovšiu bezpečnostnú záplatu už dostalo viacero drahších modelov výrobcu, teraz sú na rade tie lacnejšie. Galaxy A32 bol oficiálne predstavený pred troma mesiacmi, pochváliť sa môže pekným 90 Hz Super AMOLED displejom, pomerne slušnými fotoaparátmi a silnou batériou.

Najnovšia aktualizácia so sebou prináša májový bezpečnostný update a má označenie A325MUBU1AUD2. Opravuje viacero zraniteľností týkajúcich sa bezpečnosti a osobných údajov. Skladá sa z množstva opráv priamo od Googlu, ku ktorému sa pridáva aj 23 opráv Samsungu.

Samsung Galaxy A32 5G fotoaparáty
Samsng Galaxy A32 | Foto: Redakcia


Zdroj spomína, že Panama je prvou krajinou, kam sa spomínaná aktualizácia dostala. V najbližších dňoch by mala samozrejme doraziť aj na zariadenia kúpené na Slovensku. Pokiaľ vám váš smartfón aktualizáciu neponúkne, môžete ju vyhľadať manuálne v nastaveniach.

Na jej stiahnutie odporúčame Wi-Fi pripojenie (pokiaľ nemáte dostatočne veľký dátový balík). Pred inštaláciou sa uistite, že batéria vášho Galaxy A32 je nabitá minimálne na 50 %. O modeli s podporou 5G zatiaľ informácie nie sú, no očakávame, že túto aktualizáciu dostane v najbližších dňoch.

Aktualizuje aj konkurencia

V posledných dňoch sme informovali o viacerých aktualizáciách konkurenčných výrobcov. Nokia bude pri updatoch na Android 11 trochu meškať, ale na druhú stranu chválime prístup a to, že nový systém dostanú aj staršie a lacnejšie modely. Xiaomi v poslednom čase aktualizovalo niekoľko svojich modelov na nadstavbu MIUI 12.5 a Androidu 11 sa dočkalo aj niekoľko modelov od Motorola.

Náš tip
WhatsApp: Toto sa stane s vaším účtom, ak nepotvrdíte nové podmienky
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.5.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+