MojAndroid

Spoločnosť Samsung prináša na svoje smartfóny Samsung Galaxy A3 (2017) a Samsung Galaxy J3 (2017) decembrovú bezpečnostnú aktualizáciu systému Android. Aktualizácia sa zatiaľ objavila na vybraných trhoch ako Taliansko či Ekvádor, jej dostupnosť v iných krajinách je však otázkou najbližších dní až týždňov.

Náš tip
Samsung Galaxy A8+ (2018)sa objavil na prvom videu. Podobá sa na Pixel 2 XL | VIDEO
Náš tip
Samsung Members má už skoro 130 tisíc členov

Decembrová bezpečnostná aktualizácia

Spomínané zariadenia obsahovali staršie verzie zabezpečenia. Najnovšia aktualizácia prináša najnovšie bezpečnostné záplaty spoločnosti Google, ale aj vylepšenia v rámci nadstavby od Samsungu. Boli odstránené niektoré zraniteľnosti systému, ale aj vylepšenia Wi-Fi a Bluetooth technológie.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Samsung Galaxy A3 (2017).

Dostupnosť novej aktualizácie si môžete skontrolovať aj manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu. Pre jej inštaláciu sa uistite, či máte dostatočne nabitú batériu a neobmedzené, stabilné internetové pripojenie. Dostali ste už decembrovú bezpečnostnú aktualizáciu? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: sammobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+