MojAndroid

Nie pre každý z modelov výrobcu Samsung bola aktualizácia na Android 8.0 Oreo bezproblémová. Pri modeli Galaxy A3 (2017) sa používatelia stretli s problémom. Po pripojení na verejnú sieť Wi-Fi sa im začal telefón sám od seba reštartovať. Zdá sa však, že júnový balíček to vyriešil, hoci Samsung nič nespomínal.

Náš tip
Samsung Galaxy A3 2017: Smartfón s masovým potenciálom | RECENZIA

S pripojením by už nemal byť problém

Samsung Galaxy A3 (2017) je jeden z posledných kompaktných telefónov na trhu. Zaujme tak čoraz menšiu skupinu ľudí, ktorí vyhľadávajú práve takéto smartfóny. Podľa prísľubu Samsungu dostáva aj tento model pravidelné aktualizácie, vrátane tých na aktualizovanie celého operačného systému. Nie vždy ale nová verzia operačného systému znamená zlepšenie.

Náš tip
Samsung Galaxy A3 2017 dostáva Android 7.0 Nougat

Aj majitelia tohto malého mobilu mali po aktualizácii problémy. Smartfón sa totiž po pripojení na verejnú sieť Wi-Fi reštartoval sám od seba. Zmiznutie tohto problému ale nedávno potvrdilo niekoľko čitateľov GalaxyClub. Zmizol tak skôr, než by Samsung stihol niečo oznámiť.

Nový bezpečnostný balíček vyriešil problém s mimovoľným reštartom
Nový bezpečnostný balíček vyriešil problém s mimovoľným reštartom modelu A3 (2017)

Rýchlejšie, než zvyčajne

Tento problém sužujúci mnohých používateľov vyriešil nový júnový bezpečnostný balíček. Ten prišiel predtým, než by to stihol Google oznámiť. Dokonca ani Samsung nič nespomínal, takže táto potešujúca aktualizácia je príjemným prekvapením pre všetkých majiteľov malej A3-ky pre rok 2017.

Prišiel tento balíček aj na váš smartfón? Stretli ste sa s podobným problémom na inom zariadení? Zanechajte nám svoj názor v ankete pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.6.2018
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+