MojAndroid

Samsung Galaxy A11 je smartfón pochádzajúci z tej najnižšej cenovej kategórie. Na trhu debutoval v roku 2020 s operačným systémom Android 10. Portál SamMobile teraz hlási, že tento telefón dostáva update na novší Android 12. S najväčšou pravdepodobnosťou tak zároveň ide aj o poslednú veľkú aktualizáciu, ktorú toto zariadenie dostane.

Samsung Galaxy A11 dostáva aktualizáciu na Android 12

Android 12 prichádza s používateľskou nadstavbou One UI Core 4.1. Najnovšie firmvérové označenie je známe ako A115FXXU3CVI3. Z hľadiska na bezpečnosť tu máme dostupnú aj augustovú záplatu, čo poteší. Nie je síce najnovšia, ale to by sme pri tak lacnom telefóne asi chceli veľa. Update sa k jednotlivým majiteľom smartfónu blíži postupne. Ak si chcete jeho dostupnosť overiť manuálne, môžete prejsť do nastavení, konkrétnejšie do časti softvérových aktualizácií.

Samsung Galaxy A11 čierny
Samsung Galaxy A11 | Zdroj: GizmoChina.com

Aktualizácie u konkurencie

O aktualizácie svojich zariadení sa samozrejme stará aj konkurencia. Prvý model spoločnosti OnePlus získal aktualizáciu na nadstavbu OxygenOS 13, ktorá je postavená na Androide 13. Poznáme zoznam Realme telefónov, ktoré dostanú aktualizáciu na operačný systém Android 13. Na záver ešte spomenieme, že poznáme rozpis Xiaomi smartfónov, ktoré už nedostanú žiaden softvérový update.

Náš tip
Xiaomi: Toto je kompletný zoznam smartfónov, ktoré dostanú Android 13

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+