MojAndroid

História vývoja dodania Androidu Ice Cream Sandwich sa vyvíjala od januára, cez nepriaznivé správy o nedodaní aktualizácie Androidu 4.0 pre zariadenia Samsung Galaxy Tab, až po oznámenie termínu, kedy Samsung Galaxy Tab séria získa najnovší Android 4.0 Ice Cream Sandwch.

Najnovšie správy hovoria o tom, že Samsung Galaxy Tab 7,7 dostáva aktualizáciu v nemecky hovoriacich krajinách – Nemecku a Rakúsku. Viacerí používatelia hlásia, že tento akt sa začal uskutočňovať.

Samsung prednedávnom informoval, že dodávka aktualizácie na Androd 4.0 Ice Cream Sandwich by sa mala objaviť v priebehu júla.

Samsung Galaxy Tab 7 tak v najbližšom čase získa aktualizáciu, na ktorú mnohí používatelia tohto tabletu čakali. Všetko bý sa malo uskutočniť ponúknutím  aktualizácie prostredníctvom „over-the-air „(OTA), ale možné je, že niektoré zariadenia nájdu aktualizáciu aj prostredníctvom pripojenia cez program Samsung Kies.

Zdroj: Androidcommunity.com foto: Samsung

3.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+