MojAndroid

Samsung Flow je aplikácia, ktorú Samsung predstavil už minulý rok. Je určená pre Galaxy smartfóny, ktoré sa pomocou nej dokážu prepojiť s kompatibilným Windows zariadením. S ním si môžu následne vymieňať dáta a synchronizovať dokumenty, hudbu, či fotografie. Nechýba dokonca podpora pre zobrazovanie a interakciu s notifikáciami priamo vo Windowse. Inou zaujímavou funkciou je potom možnosť odomknúť tento OS pomocou odtlačku prsta zo svojho smartfónu.

Žiaľ, Samsung Flow bol doteraz kompatibilný len s jediným tabletom, ktorý pochádza z dielní spoločnosti – Samsungom Galaxy Tab Pro S. Zdá sa však, že situácia by sa mohla zmeniť k lepšiemu. Podľa komentára vývojára na jeden z dotazov používateľov aplikácie, by Samsung mal rozšíriť podporu na všetky zariadenia s Windows 10. Stať by sa tak mohlo už v apríli, kedy by mal vyjsť nový Windows 10 Creator update.

Očakáva sa, že novinky spojené so Samsung Flow, ale aj ďalšími produktami, oznámi Samsung na blížiacej sa výstave MWC v Barcelone.

Zdroj: androidpolice

22.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+