MojAndroid

Spoločnosť Samsung sa, ako každý iný mobilný výrobca, postupne pripravuje na blížiacu sa výstavu CES 2014 v Las Vegas. Okrem dokončovania posledných prototypov sa však modrý gigant sústredí aj na reklamu novinky týkajúcej sa jeho mobilných Exynos čipov, ktorú prezentuje aj v osobitnej reklame. V hre je nový 64-bitový procesor alebo “odomknutie” starého čipu, ktoré je podporené aj hastagom #UnlockExynos, ktorý Samsung používa na Twitteri už hodnú chvíľu.

exynos-ces

Je známe, že Samsung chce byť prvým, kto predstaví Android so 64-bitovým procesorom. Na jeho predstavenie však môže byť ešte príliš skoro a spoločnosť by sa skôr mala zamerať na vylepšenie už existujúcich riešení, medzi ktoré spadá napríklad čip Exynos 5 Octa. Práve naň by sa mal viazať hashtag #UnlockExynos a vysvetliť si to môžeme tak, že Samsung plánuje vydať aktualizovaný kernel, ktorý by z dvoch 4-jadrových CPU spravil jeden 8-jadrový s vyšším výkonom, no všetko sú len dohady nepodložené faktami. Uvidíme preto, čo si pre nás Samsung nakoniec pripraví a už 7.januára budeme vedieť detaily. Vy ich budete vedieť samozrejme medzi prvými.

Zdroj: PocketNow

28.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+