MojAndroid

Ak vlastníte Samsung Galaxy smartfón, ktorý disponuje operačným systémom novším ako Android 8.0 Oreo, a chcete získať vzhľad domovského prostredia z nejakých špičkových Samsung smartfónov, ako napríklad Samsung Galaxy Note 9, či Samsung Galaxy S9, zbystrite.

Len pre Samsung zariadenia

Vzhľad domovského prostredia na terajších vlajkových modeloch spoločnosti Samsung je o čosi iný, ako je tomu na starších Samsung zariadeniach. Disponuje mnohými vylepšeniami, a prešiel si aj zopár drobnými zmenami, v porovnaní s verziou 9.5. Samsung Experience 10 Launcher prináša o trochu väčšie ikony aplikácií a priečinkov. Povyrástlo aj samotné menu s aplikáciami, a bolo opravených aj zopár otravných vecí. Vývojár tvrdí, že launcher naklonoval pomocou aplikácie App Cloner, a má byť kompatibilný so všetkými Samsung zariadeniami s Androidom 8.0 Oreo a vyšším. To znamená, že tento launcher si vychutnáte napríklad na zariadeniach, ako je Samsung Galaxy S7, S7 Edge, Galaxy Note 7 FE, Galaxy S8, S8+, či Galaxy Note 8. Launcher si môžete stiahnuť z tohto odkazu.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Samsung Galaxy A7 oficiálne: Trojitý zadný fotoaparát a čítačka odtlačkov prstov na bočnej strane
Náš tip
Samsung stanovuje maximálnu cenu autorizovaných mimozáručných opráv
Náš tip
Samsung Galaxy Note 9 dostáva update, ktorý zabráni náhodnému stlačeniu tlačidla Bixby
27.9.2018
Zdroj: XDA-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+