MojAndroid

Informácie hovoria o tom, že spoločnosť Samsung prešla reorganizáciou svojho podniku. Oficiálna tlačová správa zatiaľ nie je dostupná, ale existuje niekoľko nepotvrdených informácií. Podľa niekoľkých správ sa spoločnosti Samsung rozdelí na dve časti. Prvá sa bude skladať zo sekcií zameraných na elektroniku a mobilné zariadenia. Druhá časť bude komunikovať s externými dodávateľmi, a tvorí ju najmä pôvodné jadro spoločnosti Samsung. Prvú skupinu povedie Kwon Oh-hyun a druhú časť Choi Gee-sung.

Ako sme vás už informovali v minulosti, Samsung sa podľa predošlých informácií chystá zmeniť aj logo. Ako však tento postup pomôže spoločnosti Samsung nedokážeme predpokladať. Isté však je, že rozdelenie na internú a externú časť prinesie istým spôsobom ochranu v podobe uzavretého vývoja vlastných produktov, čo by mohlo obmedziť úniky informácií ku konkurencii.

Okrem iného sa Samsung plánuje viac zamerať na oblasť biológie a zdravia. Teda bude vsádzať a investovať do oblasti zdravotníctva.

Zdroj, foto: AndroidAuthority

14.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+