MojAndroid

Samsung Galaxy Beam je smartfón, ktorý je interne vybavený pico projektorom na prezentovanie obsahu. Teraz však vymoženosť pico projektora môžu využiť všetci vlastníci zariadení Samsung Galaxy série smartfónov, vďaka prídavnému zariadeniu, pico projektoru pod názvom Samsung EAD-R10.

Príslušenstvo v podobe pico projektora pre sériu Samsung Galaxy je pripojiteľné prostredníctvom konektora MHL a všetky zariadenia Galaxy série, ktoré tento spôsob pripojenia podporujú, budú môcť využívať novinku v produktovej rade spoločnosti Samsung. Súčasťou projektora sú vstavané reproduktory, podporuje prácu s kancelárskym balíčkom a vybavený je 1650 mAh batériou.

Samsung EAD-R10 podporuje rozlíšenie 640 x 360 bodov a má svietivosť 20 lumenov. Dostupné je zatiaľ len v Južnej Kórei a cena prídavného zariadenia je približne 168 EUR.

Zdroj, foto: SammyHub, Gmarket.co.kr

5.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+