MojAndroid

Spoločnosť Samsung dnes na Slovensku spustila predaj svojho nového príslušenstva Samsung DeX Pad. Druhá generácia nástroja pre prepojenie smartfónu s monitorom prináša celý rad inovácií a nových funkcií a od dnešného dňa je novinka dostupná aj na Slovensku za odporúčanú maloobchodnú cenu 99 EUR.

Dokovacia stanica Samsung DeX Pad umožní prepojenie telefónu s monitorom, pričom systém v telefóne sa prepne do špeciálneho desktopového režimu. Tu je možná navigácia myšou a klávesnicou a využívanie telefónu ako plnohodnotného počítača. Novinkou v zariadení Samsung DeX Pad je možnosť používania telefónu ako touchpadu, vďaka čomu je celé zariadenie ešte flexibilnejšie a využiteľnejšie.

Samsung DeX Pad je k dispozícii ako atraktívne príslušenstvo pre majiteľov nových vlajkových lodí Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy S9+.

12.4.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+