MojAndroid

Často cestujete? Bez telefónu sa už nepohnete a väčšinu vecí vybavujete práve pomocou neho? Ste majiteľom mobilného telefónu Samsung Galaxy S8 alebo S8+? Potom si veľmi rýchlo obľúbite dokovaciu stanicu Samsung DeX.

Pomocou malého čierneho zariadenia, ktoré vyzerá ako hokejový puk, si môžete zobraziť obsah svojho telefónu na veľkom monitore. Vďaka myši a klávesnici sa dajú na pohodlne upravovať dokumenty alebo písať maily. Všetky potrebné prvky – telefón Samsung Galaxy S8/S8+, monitor, myš a klávesnica – sa navzájom prepoja pomocou dokovacej stanice Samsung DeX.

Výhody pohodlnej práce využijete pri častom presúvaní sa medzi kanceláriou a domovom, kedy odpadáva nutnosť brať si so sebou notebook alebo prenášať svoje dokumenty na flash diskoch. Dokovacia stanica DeX, to sú prednosti stolného počítača v dizajnovom a minimalistickom balení.

 

23.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+