MojAndroid

Spoločnosť Samsung Electronics zverejnila informácie o programe konferencie Samsung Developer Conference (SDC) a o hlavných rečníkoch, ktorí na tejto akcii vystúpia. Konferencia poskytuje priestor popredným inovátorom, podnikateľom, umelcom a vizionárom podieľajúcim sa na rozvoji konceptu prepojeného myslenia a technológiách s ním súvisiacich.

Prepojenie zariadení a cloud

Na konferencii SDC 2017 vystúpi s hlavným predslovom DJ Koh, prezident divízie Mobile Communications v spoločnosti Samsung Electronics, ktorý pri tejto príležitosti predstaví víziu spoločnosti Samsung prepojiť intuitívnym spôsobom všetky zariadenia a služby a predstaví tu aj  iniciatívu, ktorej cieľom je poskytnúť užívateľom bezproblémový prístup ku cloudovým službám. Ako ďalší významní rečníci vystúpia výkonný viceprezident spoločnosti Samsung Electronics Injong Rhee, riaditeľ oddelenia výskumu a vývoja softvéru a služieb divízie Mobile Communications, a Eui Suk Chung, riaditeľ oddelenia Service Intelligence divízie Mobile Communications.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: To najlepšie stojí viac | RECENZIA

„Marvel, filmy a hudba“

Ako špeciálny hosť vystúpi Stan Lee, svetoznámy bývalý šéfredaktor komiksového vydavateľstva Marvel Comics. V rámci diskusného stretnutia pod názvom „Marvel, filmy a hudba“ sa spoločne so Stanom Leem zapojí do debaty o tom, ako prepojené myslenie inšpiruje kreativitu a novátorstvo, taktiež Rain Paris, hudobník a svetoznámy youtuber. Arianna Huffington, zakladateľka a generálna riaditeľka spoločnosti Thrive Global, sa v rámci hlavnej diskusie pripojí k Markovi Mathieuovi, marketingovému riaditeľovi spoločnosti Samsung Electronics America, aby spoločne hovorili o tom, ako spoločnosti Samsung a Thrive spoločne presadzujú filozofiu, podľa ktorej by využitie technológií malo prispievať k spoločenskému blahu. Súčasťou konferencie SDC 2017 bude aj stretnutie Creators Track, na ktorom vystúpi pár z najväčších inovátorov a tvorivých osobností pôsobiacich na pomedzí technológií a dizajnu.

„V spoločnosti Samsung stojí koncept prepojeného myslenia v centre všetkého, čo robíme,“ uviedol DJ Koh. „Vývojári a partneri sú pre spoločnosť Samsung úplne zásadní a ich práca nám aj naďalej umožňuje prichádzať s ďalšími inováciami. Práve preto ma veľmi teší, že sa môžem na tejto akcii zúčastniť a tejto komunite na konferencii SDC 2017 predstaviť niekoľko zaujímavých noviniek.“

„Som naozaj rád, že ma spoločnosť Samsung požiadala, aby som na jej výročnej konferencii predniesol príhovor,“ vyhlásil Stan Lee. „Spoločnosť Samsung už dlhú dobu vytvára technológie, ktoré pomáhajú posúvať hranice ľudskej kreativity, a pokiaľ bude vo svojom inovačnom úsilí pokračovať, budeme mať viac príležitostí realizovať naše tvorivé vízie pre potešenie druhých.“

Na konferencii SDC 2017 môžu účastníci očakávať informácie o novej iniciatíve spoločnosti Samsung zameranej na bezproblémovú prácu v cloudovom prostredí, ktorá je súčasťou širšieho úsilia o zabezpečenie jednoduchej a konzistentnej užívateľskej skúsenosti naprieč zariadeniami. Samsung tu bude taktiež prezentovať svoje odhodlanie podporovať otvorený ekosystém partnerov v oblastiach zahŕňajúcich internet vecí (IoT) a umelú inteligenciu (AI). Účastníci taktiež získajú príležitosť pomôcť pri vývoji novej generácie služieb, pretože sa bude hovoriť o množstve tém vrátane podnikania, hier a zábavy, zdravia, inteligencie, internetu vecí, mobilných zariadeniach, platobných metód, bezpečnosti, smart televízorov, virtuálnej reality a nositeľných zariadení a budú prebiehať technické diskusie, praktické ukážky a panely uznávaných odborníkov.

stream.Code101 poskytne podrobné a praktické inštrukcie vývojárom

Tohtoročná akcia bude zahŕňať aj aktivity ako stream.Code101, ktorá poskytne podrobné a praktické inštrukcie vývojárom zaoberajúcim sa vývojom nových služieb, napr. VR, Samsung DeX a SmartThings, alebo Open Theater, čo je otvorená scéna pre akcie a prezentácie, napr. predstavovanie nových podnikateľských zámerov potenciálnym investorom, program Opýtajte sa ma na čokoľvek so Stanom Leem atď.

SDC 2017 je dvojdenná akcia, ktorej zmyslom je sprostredkovať stretnutie popredných odborníkov a informovať ich o ďalšej vlne inteligentných technológií. Ďalšie informácie o rečníkoch, ktorí na konferencii SDC 2017 vystúpia, nájdete tu a kompletný program tu.

Zaregistrujte sa na SDC 2017

Ak sa chcete prihlásiť na tohtoročnú konferenciu, navštívte internetové stránky https://www.sdc2017.com, zaregistrujte sa a zabezpečte si miesto ešte dnes. Ďalšie informácie nájdete na Twitteri (@samsung_dev) a pod hashtagom #SDC2017.

Zdroj: Tlačová správa

26.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+