MojAndroid

Samsung si pre svojich zákazníkov v predvianočnom období pripravil špeciálnu akciu. Tí, ktorí si kúpia telefón Samsung Galaxy S7 alebo Samsung Galaxy S7 edge, získajú 110 € späť. Cenové zvýhodnenie je určené pre prvých 550 registrovaných telefónov. Akcia platí od 1. 12. do 23. 12. 2016. Viac informácií, vrátane zoznamu predajcov, záujemcovia nájdu na tejto stránke.

„Vianoce sa blížia a s nimi aj tradičný hon na darčeky. Tým, ktorí sa rozhodnú svojich blízkych obdarovať našimi telefónmi Samsung Galaxy S7 a S7 edge, preto vrátime späť 110 €, aby sme im predvianočné nakupovanie spríjemnili a zároveň uľavili ich peňaženkám,“ hovorí Peter Tvrdoň, riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech and Slovak.

Po registrácii zakúpeného produktu na www.samsung-bonus.eu získajú klienti 110 € na účet alebo peňažnou poukážkou. Na získanie zľavy stačí registráciu zrealizovať do 14 dní od nákupu, najneskôr do 23. decembra 2016. Potrebné je vyplniť výrobné číslo zakúpeného prístroja, zaslať fotografiu štítku a nahrať účtovný doklad o nákupe.

Zdroj: tlačová správa

3.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+