MojAndroid

Spoločnosť Samsung zverejnila oficiálnu reklamnú kampaň, v rámci ktorej ukazuje svoju víziu budúcnosti mobilných technológií. Zameriava sa tu na množstvo zaujímavých konceptov a zariadení, ktoré nám budú v budúcnosti zjednodušovať a spríjemňovať život. Okrem iného v reklame vidíme aj skladateľný smartfón Samsung, ktorý by mal byť predstavený už o niekoľko týždňov.

Nechýbajú ani ďalšie zaujímavé nápady. Robot, ktorý vytvorí dokonalé tetovanie či ultrazvukový modul, ktorý je možné k smartfónu pripojiť prostredníctvom USB portu. Všetky inovácie od Samsungu nájdete vo videu vyššie. Hoci má reklamná kampaň skôr za účel spropagovať budúcnosť technológií, my sa už teraz tešíme na to, kedy si budeme môcť tieto zariadenia reálne vyskúšať.

6.2.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+