MojAndroid

Samsung spúšťa bonusový program, v rámci ktorého vracia svojim zákazníkom 149 € z obstarávacej ceny smartfónov radu Galaxy S6 – S6, S6 edge či S6 edge+ (všetky pamäťové varianty). Stačí smartfón zakúpiť u niektorého z predajcov zapojených do akcie a do dvoch týždňov od nákupu sa zaregistrovať na stránkach www.samsung-bonus.eu. Akcia platí od 15. januára do 21. februára 2016 pre prvých 290 registrovaných smartfónov.

Do bonusovej akcie sú zapojené značkové predajne Samsung a desiatky ďalších kamenných aj internetových obchodov. Kompletný zoznam predajní zapojených do akcie nájdete na stránke www.samsung-bonus.eu, kde je tiež detailne popísaný spôsob registrácie a podrobné pravidlá pre získanie 149 € späť. Jeden zákazník môže zaregistrovať maximálne dva prístroje. Odporúčané maloobchodné ceny smartfónov Samsung Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ sú podľa kapacity pamäti nasledovné (vrátane DPH):

bonus

16.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+