MojAndroid

Samsung nezaháľa a Vianoce preňho nekončia – spustil pre všetkých záujemcov o smartfóny radu Galaxy januárovú bonusovú akciu na vybrané modely. Ak ste na Vianoce dostali hotovostný darček, môžete ho premeniť na niektorý z nasledujúcich smartfónov – a získať spätný bonus. Do bonusovej akcie sú zaradené modely Galaxy S8+, Galaxy S8, Galaxy S7 edge, Galaxy S7, Galaxy A5 a Galaxy A3 a táto akcia trvá od 1. do 31. januára 2018.

Podmienky akcie:

Podmienkou na uplatnenie bonusu je kúpa vybraného smartfónu radu Galaxy v niektorej z predajní zaradenej do akcie a jeho registrácia. Postup je jednoduchý – zakúpené zariadenie treba zaregistrovať na stránke www.samsung-bonus.eu do 14 dní od nákupu, najneskôr však do 31. januára 2018. Potom tu nahráte čitateľnú kópiu pokladničného bloku spolu s čitateľnou fotografiou výrobného čísla (IMEI) a vyplníte ďalšie požadované údaje. A je to. Akcia však platí s týmito podmienkami:

“Akcia platí pre prvých 200 prístrojov model Samsung Galaxy S8 + (G955F), 450 Prístrojov model Samsung Galaxy S8 (G950F), 80 Prístrojov model Samsung Galaxy S7 edge (G935F), 200 Prístrojov model Samsung Galaxy S7 (G930F), 700 Prístrojov model Samsung Galaxy A5 (A520F) a prvých 550 Prístrojov model Samsung Galaxy A3 (A320F) zakúpených v SR v jednej z nižšie uvedených predajní,” píše sa na stránke s bonusovou akciou.

Výška bonusu:

Predajne:

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+