MojAndroid

Nie je to prvý prípad doberania si konkurencie na základe reklám. Čerstvú sériu vtipných situácií si pre nás tentokrát pripravil juhokórejský výrobca Samsung. Vo svojich reklamných videách spomína svoj najnovší vlajkový smartfón s názvom Samsung Galaxy Note 9, pričom terčom výsmechu je známa spoločnosť Apple a zariadenia s názvom iPhone.

Samsung vs Apple

V prvom reklamnom videu si robí Samsung srandu v prostredí, ktoré sa náramne podobá na známy Apple Store. Zákazník poukazuje na možnosť odomykania tvárou, ktoré dnes už nie je výsadou len vlajkového modelu iPhone X. Nechýba takisto spochybnenie funkcie pre skupinové FaceTime hovory v rámci nového systému iOS 12. Druhé video následne hodnotí pero S-Pen. Poukazuje tiež na to, že iPhone sa obdobnou pomôckou jednoducho neovláda. Videá sú ukončené ikonickou vetou “Upgrade to Galaxy.”

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Páčia sa vám nové reklamy z dielne spoločnosti Samsung? Aký máte názor na zosmiešňovanie konkurencie v takýchto videách? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Samsung Galaxy Note 9 oficiálne: Veľká batéria, vylepšený S Pen a kamera s umelou inteligenciou
Náš tip
Samsung Galaxy Note 9 nestačil v benchmarku na iPhone X
Náš tip
iPhone X očami Androiďáka: Celkové dojmy a hodnotenie [3. časť]
11.8.2018
Zdroj: YouTube (Samsung US)

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+